50% úspora s tonery Samsung

toner Samsung

Mezi tonery, které vykazují jedny z nejlepších výsledků patří bezesporu tonery SAMSUNG. Vhodné jsou zejména pro zákazníky, kteří kladou důraz na nejvyšší kvalitu tisku.

Zde stejně jako u ostatních značek se musíte nejprve rozhodnout, zda si pořídit originální tonery, nebo levnější variantu – alternativní tonery, které by byly s vaší tiskárnou kompatibilní.

Pokud jste tedy vlastníky například laserové tiskárny od této společnosti a nevíte, jaký toner si vybrat, rozhodně se porozhlédněte po internetu, kde je široká nabídka různých dodavatelů spotřebního materiálu pro tisková zařízení. Vybírejte ovšem pouze kvalitní dodavatele, na které naleznete dobré reference a recenze. Někteří dodavatelé na důkaz, že dodávají kvalitní produkty, poskytují na kompatibilní tonery dokonce doživotní záruku proti poškození tiskárny.

Pokud si pořídíte kompatibilní tonery Samsung můžete ušetřit stovky korun ročně. Jak už ale bylo uvedeno, nakupovat musíte pouze u renomovaných dodavatelů, kteří garantují kvalitu svých produktů. Takovéto alternativní tonery potom dosahují stejné kvality jako ty originální, protože obsahují velmi kvalitní tonerový prášek.

Jednou z možností takové nabídky je například:

Kompatibilní sada tonerů Samsung CLT-P406C – CLTP406C (cmyk). Jedná se o sadu tonerů, kde kapacita černé barvy je cca 1500 stran, kapacita barevných náplní je 1000 stran A4 při 5 % pokrytí tisku. Tyto náplně do tiskárny ve formě kompatibilních tonerových kazet vyrábí německá firma KMP a jsou určeny pro tiskárny Samsung. Originální označení sady je CLT-P406C – černá + modrá + červená + žlutá.  Vytiskne stejně kvalitně a se stejným počtem stran jako originální tonery Samsung CLTKP406C.

Další možností je i renovace tonerů Samsung, která může rovněž přinést výrazné úspory vaší peněžence. Uvádí se, že mnohdy až 50 % úspory nákladů.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *