Jak jsem si perfektně zjednodušila svůj život a práci nejen díky Ready Made společnosti

Ready Made Společnosti

Miluju svobodu – rozhodovat se, nakládat se svým volným časem, s plánováním, kdy budu pracovat a kdy chci odpočívat. To samozřejmě docela dobře nejde, pokud jste na pozici zaměstnance – tedy pokud nemáte tolerantního zaměstnavatele, který vám občasné výpadky promine. Ale samozřejmě nejde to vždy, protože naprostá většina majitelů fungujícího byznysu nehodlá z vydělaných peněz platit ani flákače postávající v pracovní době několikrát za den před budovou s cigárem. Natož zaměstnávat osoby, které se do zaměstnání dostaví jen když zrovna nechtějí odpočívat. Proto jsem se po letech v roli zaměstnance a po letech pečlivě získávaného know-how na poli stavebnictví rozhodla, že se postavím na vlastní nohy a začnu podnikat.

Mám okolo sebe super lidi, kteří mi na můj nápad hned kývli, že by šli pode mne určitě pracovat. Objevily se nové projekty a potenciální zákazníci, kteří by mi přinesli první zakázky. Teď už jen založit novou firmu… A to právě bylo ono – jsem kreativní a podnikaví člověk, který nechce trávit čas obíháním úřadů při zakládání společnosti. Jeden známý z oboru mi tedy doporučil, ať si koupím už předem založenou společnost. Co to ale je taková předem založená „Ready Made“ společnost?

Hotové neboli Ready Made společnosti, jsou řádně zaregistrované a vhodně „sestavené“ firmy, které jsou už zapsané v obchodním rejstříku. Takovou firmu si lze v podstatě ihned koupit, zkušený prodejce (například firma Ready Made společnosti s.r.o., kterou jsem sama nakonec za tímto účelem ráda využila) ji každému zákazníkovi „dodá“ bez zbytečných průtahů v podstatě téměř obratem. Navíc finanční částka, kterou jsem platila, je v podstatě taková malá investice, která se velmi rychle vrací v podobě ušetřeného času, který můžete strávit mnohem více produktivně. Například já jsem ušetřený čas, který bych strávila běháním po úřadech, věnovala primárně budování vztahů se zákazníky a rozjíždění prvních zakázek. A to si jistě dovedete představit, kolik kreativní umělkyni právě takové papírování spotřebuje času!

Dokonce jsem se dozvěděla, že předem založené Ready Made společnosti nevyužívají jen fyzické osoby z ČR, ale i mezinárodní obchodní subjekty a společnosti, které chtějí expandovat na zdejší trh.

Ready Made Společnosti

Když to shrnu, toto jsou největší výhody, proč jsem se rozhodla si hotovou společnost od firmy Ready Made společnosti s.r.o. koupit:

  • jsou to naprostí profesionálové, vše mi podrobně vysvětlili, nákup Ready Made společnosti proběhl bez jakýchkoliv problémů
  • cena za nákup této hotové společnosti byla nejvýhodnější na českém trhu a navíc mám sídlo na prestižní adrese
  • k zakoupené Ready Made společnosti jsem dostala navíc certifikát o její bezdlužnosti
  • společnost byla zapsaná v OR (obchodní rejstřík je v Praze, ale dalo se to v případě potřeby i změnit)
  • nemusela jsem řešit zapsání volných živností, společnost měla oprávnění ke všem osmdesáti činnostem
  • další výhody (zdarma podnikatelské konto v bance, jediný společník ve firmě a splacený základní kapitál ve výši 200.000 korun)

Více informací na www.readymade-spolecnosti.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *