Jak se zbavit seboroické dermatitidy

jak se zbavit seboroické dermatitidy

Také vás trápí seborea, neboli seboroická dermatitida? Vyzkoušeli jste všechno možné, experimenty s různými krémy, mastičkami, micelárními vodami a všechno marně? Jak se zbavit seboroické dermatitidy?

Možná pro vás máme řešení, které vám pomůže se této nepříjemné nemoci zbavit, nebo ji alespoň výrazně potlačit.

Asi není potřeba příliš zdůrazňovat, že v boji proti této chorobě je především potřeba udržovat pokožku čistou, hydratovanou a hlavně suchou, protože seborea se množí hlavně ve vlhku.

Pokud vás trápí seborea ve vlasech můžeme směle doporučit seborea šampon, obsahující účinné látky, které pomáhají zbavit se tohoto velmi nepříjemného onemocnění. Šampon na seboreu už pomohl mnoha uživatelům, z jejichž recenzí čerpáme informace o jeho vysoké účinnosti.

Další možností je také konopný šampon seborea. I tento šampon má skvělé účinky a je proto zákazníky často vyhledávaný.

jak se zbavit seboroické dermatitidy

Pokud tedy máte lékařem diagnostikovanou seboroickou dermatitidu a zatím se chcete vyhnout užívání lékařských přípravků, obsahujících kortikosteroidy, zkuste seboreu ve vlasech porazit výše zmíněnými šampony.

Seborea ovšem nemusí napadnout pouze vlasovou pokožku. Jedná se o neinfekční chronické onemocnění pokožky, které se vyskytuje v místech se zvýšenou funkcí mazových žláz. Může tedy kromě vlasové pokožky napadnout i například obličej, hrudník a další místa.

I v takovém případě doporučujeme využít přípravky z bioaktivní přírodní kosmetiky Epiderma, kterou naleznete na  https://www.epiderma.cz/.

Závěrem si uvedeme některé příčiny, které mohou být spouštěči této choroby.

Příčiny seboroické dermatitidy

Spouštěcím faktorem bývá převážně nezdravý životní styl, stres a v neposlední řadě přechod ročního období – jaro, podzim. Dalšími důvody vzniku seborei můžou být také:

  • hormonální výkyvy
  • oslabený imunitní systém
  • kvasinkové infekce
  • zvýšená tvorba mazových žláz
  • potíže s trávením
  • reakce organismu na určitý druh potravin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *